Vreme.mk - Дознај на Време.

Забава

Џенифер Лопез со еден фотка ги отфрли гласините за развод

17 јуни 2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Slika

Во последните неколку денови светските медиуми шепкулираа со гласините за развод на  но, сега мегапопуларната Џеј Ло со емотивна објава на Инстаграм ги отфрли сите гласини за развод.

Имено, Џенифер му посвети специјална честитка на својот сопруг Бен Афлек за Денот на татковците.

- Нашиот херој - напиша таа покрај фотографијата што ја објави.

Афлек има три деца со поранешната сопруга колешката Џенифер Гарнер, Вајолет (18), Серафина (15) и Семјуел (12).

© Сите права на објавата се на Vreme.mk

ПРОФИЛ