Vreme.mk - Дознај на Време.

Забава

ТАТКОТО НА ГУДЕЉ ЈА ЗАПОЗНАЛ ЦЕЦА Ова се сите детали од интимната вечера, парот ја подигна врската на повисоко ниво

2 јуни 2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Slika

Цеца и нејзиниот внук во посета на Анастасија и Гудеље во Шпанија.

Анастасија Ражнатовиќ е уште посреќна затоа што на гости дошле нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ и внукот Жељко, а Немања Гудељ ги пречекач во неговата вила во Севиља.

Бидејќи Цеца веќе ја запознала идната свекрва на Анастасија, Оливера Гудељ,  ,сега го запознала и таткото на Немања, Небојша Гудељ.

Во чест на нивното доаѓање, момчето на Анастасија организирал вечера, на која присуствувал и неговиот татко, исто така фудбалер. На опуштена вечера полна со смеа, додава изворот, останале околу три часа.

Младата Ражнатовиќ се погрижила нејзината мајка и внук да уживаат, па им организирала турнеја низ Валенсија. Цеца не пропушти да пазарува таму, додека Гудељ набрзо заминал за Србија.

– На Немања му беше жал што мораше да оди, но во исто време беше среќен што се видоа дури и на кратко. Утрото го испратила Анастасија, а потоа организирала обиколка на градот со Цеца и Жељко. Го посетиле шпанскиот плоштад во Севиља, паркот Марија Луиза, кралската палата Алказар, градската катедрала, а потоа Таса ги однела на ручек за да пробаат шпански специјалитети – открил за Инфомер извор близок до семејството на пејачката.

– Освен разгледување, Цеца сака и шопинг. Бидејќи дојде пролетта, таа планира да ја поднови гардеробата, но и да купи подароци за семејството – заклучил изворот.

 

 

© Сите права на објавата се на Vreme.mk

ПРОФИЛ