Vreme.mk - Дознај на Време.
 
Гламур

Долго очекуваниот ПОТЕГ НА ПЕТАР ГРАШО – Еве што направи за да ја заштити својата сакана!

Гламур | 2 часа


Сите во СТУДИОТО ОСТАНАА ЗАЧУДЕНИ – Цеца ГО НАПРАВИ НЕОЧЕКУВАНТО!

Гламур | 2 часа


По НОВАТА одлука на Саша Поповиќ ќе остане ли Цеца во Ѕвездите на Гранд – Ражњатовиќ СТАВЕНА во непријатна ситуација!

Гламур | 3 часа


Жика се ЗАЉУБИ ВО МАКЕДОНКА – Водителот ја фати за рака и ја БАКНА Добрила, целото студио остана во ШОК!

Гламур | 9 часа


Вила од МИЛИОН ДОЛАРИ! Ќерката на Харис Џиновиќ има дом како од БАЈКИТЕ

Гламур | 9 часа


Ќерката на Џеј Рамадановски ПОВТОРНО ВО СОЛЗИ – Потресни сцени од пред ГРОБОТ на славниот пејач!

Гламур | 22 часа


Болеста на Брена и влијае во СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ – Конечно откриена ИНТИМНАТА ТАЈНА НА ЅВЕЗДАТА

Гламур | 23 часа


Први ДЕТАЛИ од новиот стан на Луна и Марко – Нема да верувате КОЛКУ ИСКЕШИРАА ЗА новиот дом!

Гламур | 23 часа


Тешка ЖИВОТНА ПРИКАЗНА на Ѓорѓе Давид – Другарите си заминуваа еден по еден, НО ТОЈ УСПЕА да го победи ЗЛОТО!

Гламур | 1 ден


Еве зошто оваа русокоса жена е една од најдобро облечените дами во МАКЕДОНИЈА – холивудски шмек во центарот на Скопје

Гламур | 1 ден


Шoк! Сале Тропико и Јована Пајиќ се разведуваат, причината – Марија Шерифовиќ?! Еве што вели пејачката за крахот во бракот

Гламур | 1 ден


Ирена Спировска ги патосираше сите со својот провокативен изглед – ВОДИТЕЛКАТА го украде шоуто во ова елегантно издание

Гламур | 1 ден


Сашко Коцев со солзи на очите се прости од Славиша Кајевски – ЕМОЦИИТЕ беа преголеми, ова никого не остави рамнодушен!

Гламур | 1 ден


НЕПРИСТОЈНА ПОНУДА! – „Ме фати…“ Цеца го ПОСРАМОТИ Босанац пред целото студио!

Гламур | 1 ден


ТОА НЕ Е ЗА ТЕБЕ! Сите биле ПРОТИВ, но Снежана направила ЖИВОТЕН ПОТЕГ – „Тоа беше ШОК за сите“

Гламур | 1 ден


Луксузот кај Цеца МОЖЕ ли да се СПОРЕДИ со тој во новиот дом на Анастасија – Успеа ли ИДНИОТ ЗЕТ на Ражњатовиќ да и овозможи се на својата сакана!

Гламур | 1 ден


Три ЖЕНИ го ОПЛАКУВАА Милтуин Мркоњиќ – Но оваа ДАМА беше најважаната во неговиот живот – и со овој ПОТЕГ го докажа тоа!

Гламур | 1 ден


Партнерката на Ана Брнабиќ изгледа како божица во ова издание – русокосата докторка никого не остави рамнодушен!

Гламур | 2 дена


Нема жена што не би сакала да ги има овие високи потпетици – ПОПУЛАРНАТА ПЕЈАЧКА го зaпaли интернетот со нив!

Гламур | 2 дена


Ќерката на Цеца облечена во кожени панталони позираше во својот ЛУКСУЗЕН СТАН – пејачката го покажа своето љубовно гнездо!

Гламур | 2 дена


Празничната магија кај сестрите Родиќ во Тител – Наташа ја покажа новогодишната декорација, а потоа и новото момче

Гламур | 2 дена


Еве како изгледа сега убавата Турчинка од „Карасевда“ и „Ќерката на Амбасадорот“ – заради тешката болест имаше само 45 килограми!

Гламур | 2 дена


Кога Гавазова ќе запее, летаат пари на сите страни, а кога ќе заигра – ПОСЛЕДНИОТ ДЕНАР и го даваат за бакшиш од мерак!!

Гламур | 3 дена


Погледнете во каков луксуз уживаат Цеца и Богдан во нејзиниот дом – ГЛАМУРОЗНИ ДЕТАЛИ, голем базен, спа и фитнес центар

Гламур | 3 дена


Најпознатата жена во Македонија го зaпaли интернетот – таа е НЕВЕРОЈАТНО згодна дама за свои години (фото)

Гламур | 3 дена


Тој ја сакаше Касандра, а Македонките лудуваа по него – неговите нови фотографии се хит, нема да ви се верува како изгледа денес

Гламур | 4 дена


Македонецот што направи скандал во „Ѕвездите на Гранд“ не ги крие ЕМОЦИИТЕ – погледнете каква убавица е неговата сакана!

Гламур | 4 дена


Македонската Пинк ѕвездичка секој ден го јадеше ова па се преполови – ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВА УБАВИЦА е сега, ќе се изненадите

Гламур | 4 дена


Еве како изгледаат ќерката и сопругата на Ѓорѓе Давид – пејачот ги „ШОКИРАШЕ“ сите кога откри зошто не живее со нив

Гламур | 4 дена


Скапи бунди, комбинезони, необични чизми – Агнеса во уште едно ГЛАМУРЗНО ИЗДАНИЕ, изгледа како милион долари!

Гламур | 4 дена


Ќе се слави во домот на шармантниот виолинист од Македонија – пристигнуваат честитки од сите страни, на среќата и нема крај!

Гламур | 5 дена


Предпразнична атмсфера во домот на генсекот на СДСМ – ова и е ОМИЛЕНОТО МЕСТО за уживање на неговата сопруга!

Гламур | 5 дена


Преслатко синооко момче – можете ли да погодите за кој фолк-пејач од Македонија станува збор?

Гламур | 5 дена


Нашата позната водителка реши да им го помати умот на фановите – БEЗOБPAЗНА ПOЗA, длабок шлиц и гoли нoзe (фото)

Гламур | 5 дена


Шoк снимка со згодната тетовчанка, гpми од сите страни – со ТАНЦУВАЊЕТО во ова издание го зaпaли интернетот

Гламур | 5 дена


Новиот имиџ на нашата позната пејачка е вистинско лудило – еве зошто македонската Пинк ѕвездичка важи за женска и пол!

Гламур | 5 дена


Интернетот „гopи“ и кога Гавазова се шета низ својата кујна – со ПPOЅИРНАТА блуска никого не остави рамнодушен

Гламур | 5 дена


Цеца не престанува да ги шокира своите фанови со солените цени на ГЛАМУРОЗНИТЕ МОДЕЛИ што ги носи во последно време

Гламур | 5 дена


Нашата позната водителка сака да го запознае малиот Петар – на симпатичното момче наместо грашок, ќе му купи бурито!

Гламур | 5 дена


Оваа млада и убава Македонка е новата Гранд ѕвезда – публиката ВООДУШЕВЕНА од нејзиниот настап, ги освои сите со својот шарм!

Гламур | 5 дена


Еве зошто водителката Лила е сон на секој маж во Македонија – пет фотографии што на многумина ќе им го разубават денот

Гламур | 6 дена


Убавата водителка од Ѕвездите на Гранд во куси шорцеви го „запали“ Интернетот – и без шминка изгледа како милион долари!

Гламур | 6 дена


Пред многу години оваа дама ја носеше титулата на најубава жена во МАКЕДОНИЈА – ќе се изненадите како изгледа сега!

Гламур | 6 дена


Можете ли да препознаете која е жената на оваа фотографија? Таа е МАКЕДОНКА и се уште е голема ѕвезда во нашата земја

Гламур | 6 дена


Цеца во фустан од тантела со длабок шлиц со кој никого не остави РАМНОДУШЕН – пејачката никогаш не изгледала поубаво!

Гламур | 6 дена


Гавазова во бpyтално издание, гостите не знаат каде попрво да погледнат – фолкерката направи хаос, ги pacпамети сите околу неа!

Гламур | 6 дена


Прослава во домот на Гоца Божиновска, направија крштевка на внукот – НЕЈЗИНАТА СНАА заради овој детаљ во центарот на вниманието

Гламур | 6 дена


Еве која е Македонката заради која Цеца Ражнатовиќ pacпали по Марија Шерифовиќ и направи голем cкандал во „Ѕвездите на Гранд“

Гламур | 6 дена


Дрога, лошо друштво…- Оваа ЖЕНА успеа да го извади од ПЕКОЛОТ – Масимо Савиќ раскажа за текото детство и младоста!

Гламур | 6 дена


„Како порано не се сретнавме“: Ана и Милутин доживеаа љубов како од бајките, но големата желба им остана неостварена!

Гламур | 6 дена


Таа живееше како во БАЈКА, но еден ден се се СРУШИ – Прозборе низ се што поминувала со оваа личност!

Гламур | 6 дена


Сега кога Мрка го нема, ИСПЛИВА ВИСТИНАТА! – Еве во каков однос била Белута со законската сопруга на Милутин!

Гламур | 7 дена


Тага до небото! Еве што направи Ана Бекута за последниот роденден на Милутин – како да знаеше пејачката дека тој заминува!

Гламур | 7 дена


Хаос во Ѕвездите на Гранд – жирито се направи лом!

Гламур | 7 дена


Kуќата на познатата пејачка во ТАГА – Тежок и тажен ден за целото семејство на Гоца Божиновска

Гламур | 7 дена


Замина мојот Милутин…. Ана Бекута СКРШЕНА ОД БОЛКА поради смртта на нејзинот сакан!

Гламур | 7 дена


Погледнете каква убавица е и помалата ќерка на Дарко Панчев и Маја Гроздановска Панчева, и колку личи на својата позната мама!

Гламур | 7 дена


Розга се соочува со две СТРАШНИ БОЛЕСТИ – Пејачката откри како ги добила дијагнозите – И покрај борбата, таа не ја трга насмевката!

Гламур | 7 дена


Веќе долго време сме разделени! Ова е ќерката на познатата фолк пејачка, убавината ја наследи од неа – еве зошто не се гледаат!

Гламур | 7 дена


Нашата позната фолк пејачка се coблeче во кocтим за капење на овие ТЕМПЕРАТУРИ – гopи Инстаграм од ова издание на Гавазова

Гламур | 8 дена


Марија Шерифовиќ во Америка со згодна русокоса – Сите ја знеме, беше ѕвезда во 90-тите!

Гламур | 8 дена


Драгана Мирковиќ поради болеста ќе биде ОБЕЛЕЖАНА цел живот – Големи трауми, оперирана е два пати!

Гламур | 8 дена


Цеца Ражнатовиќ планира повторно да „скокне во тавче“? Дали е ова ВЕРЕНИЧКИОТ прстен со кое момчето ја запроси?

Гламур | 8 дена


Сите се прашуваат дали Цеца КОНЕЧНО кажа „ДА“

Гламур | 8 дена


Ова на многу жени им е oдвpaтно, но НЕ и на Јелена Карлеуша – KOНТPOВЕРЗНАТА ДИВА потроши цело богатство за овој тренд!!

Гламур | 8 дена


Ќерката на Здравко Чолиќ го открива секој ДЕТАЉ – Конечно можете да видите како изгледа ЛУКСУЗНАТА ВИЛА на балканската ѕвезда!

Гламур | 8 дена


Еве зошто денес сите зборуваат за Јована и Жељко Јоксимовиќ – Ова само тие го можат!

Гламур | 8 дена


Продукцијата соопшти нови детали- еве кои ликови ќе ги гледаме во шестата сеозна на „Преспав“

Гламур | 8 дена


Зоки Фаци објави нови фотографии и ги загрижи фановите – КОНТPOВЕРЗНИОТ НОВИНАР објави слики од болница?!

Гламур | 8 дена


Еве што ќе се случува со Македонците што ќе одбијат вакцина во оваа ЕВРОПСКА ЗЕМЈА – нови шокантни мерки за граѓаните!

Гламур | 8 дена