Vreme.mk - Дознај на Време.

Последната желба на кралицата е поврзана со принцот Хари

Макфакс | 6 дена


Принцот кој ЗЛОСТАВУВАШЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ има подобар статус од Хари: Одлука која му го СКРШИ СРЦЕТО

Весник | 6 дена


Принцот кој ЗЛОСТАВУВАШЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ има подобар статус од Хари: Одлука која му го СКРШИ СРЦЕТО

Вечер | 6 дена


Последната желба на кралицата е поврзана со принцот Хари

Точка | 6 дена


Принцот Хари и Меган Маркл се враќаат во нивниот дом во Лос Анџелес - без да разговараат со кралот Чарлс

Точка | 6 дена


Камила од шок го плукнала чајот кој го пиела: Бизарниот предлог на принцот Хари направил дополнителни проблеми во кралското семејство

Точка | 6 дена


Светот ја дозна последната желба на кралицата Елизабета - поврзана е со Хари

Прес 24 | 6 дена


Последната желба на кралицата е поврзана со принцот Хари

24 Инфо | 6 дена


Поради бизарниот предлог за помирување на Хари, Камила добила напад: Го истурила чајот што го пиела, а потоа му кажала дека е смешен

Женски магазин | 6 дена


Принцот Хари и Меган Маркл се вратија во САД по погребот на Елизабета Втора, што е со статусот на нивните деца?

Убавина и здравје | 7 дена


ИСТОРИЧАР РАСКАЖАЛ – ОТКРИЕНА ПОСЛЕДНАТА ЖЕЛБА НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА: Се однесува на принцот Хари, а еве дали Е ОСТВАРЕНА! Ова ДО СМРТ не го прежалила!

Екран | 6 дена