Vreme.mk - Дознај на Време.

Сер Алекс Фергусон заработил 12.2 милиони фунти минатата година!

Топ Спорт | 6 дена


Јунајтед минатата сезона неделно губел по два милиони фунти

Топ Спорт | 6 дена


Јунајтед минатата сезона неделно губел по два милиона фунти

Макфакс | 6 дена


Манчестер јунајтед лани во загуба од 115.5 милиони фунти

Опсервер | 6 дена


Манчестер јунајтед лани во загуба од 115.5 милиони фунти

Курир | 6 дена


Манчестер јунајтед лани во загуба од 115.5 милиони фунти

Макпрес | 6 дена


Јунајтед минатата сезона неделно губел по два милиона фунти

Точка | 6 дена


Јунајтед сподели фрапантни бројки: Најголем платен список во Англија и загуби од 130 милиони

Спорт Клуб | 6 дена


Јунајтед уште се дави во минус, пријавил загуба од 115,5 милиони фунти!

Спорт 1 | 6 дена


Манчестер Јунајтед постави нов премиерлигашки рекорд со издвоената сума за плати

Дерби | 6 дена


Рекордни плати и рекордни загуби, Манчестер јунајтед го откри финасискиот извештај за минатата сезона

Мкд.мк | 6 дена


Манчестер јунајтед лани во загуба од 115.5 милиони фунти

24 Инфо | 6 дена


Јунајтед објави големи загуби и го собори рекордот за плати во Премиер лигата

Спортски | 6 дена