Vreme.mk - Дознај на Време.

Ѓоковиќ му се „извини“ на Федерер за финалето на Вимблдон во 2019 година

Топ Спорт | 3 дена


Ѓоковиќ одговори на прашањето дали Федерер е најдобриот тенисер на сите времиња

Канал 5 | 3 дена


Ѓоковиќ: Се надевам дека ќе ми дозволат да настапа во Мелбурн

Опсервер | 3 дена


Ѓоковиќ: Се надевам дека ќе ми дозволат да настапам во Мелбурн

Курир | 3 дена


Ѓоковиќ: Федерер е еден од најдобрите спортисти на сите времиња

Слободен Печат | 3 дена


Ѓоковиќ откри се’ за Ватсап групата со Надал и Федерер

Курир | 3 дена


Ѓоковиќ нема одговор: Можам само да се надевам дека ќе играм во Австралија

Кајгана | 3 дена


Ѓоковиќ: Можам само да се надевам дека ќе играм на Австралија опен

Екипа | 3 дена


Ѓоковиќ: Се надевам дека ќе ми дозволат да настапа во Мелбурн

Макпрес | 2 дена


Ѓоковиќ: Другите нека одлучат дали Федерер е најдобриот на сите времиња

Спорт Клуб | 3 дена


Ѓоковиќ откри: Со Федерер и Надал имаме „таен“ канал за комуниција!

Спорт 1 | 3 дена


Ѓоковиќ: Кој е најдобар тенисер на сите времиња? Оставам другите да кажат!

Спорт 1 | 3 дена


Ѓоковиќ со џентлменски одговор на прашањето дали Федерер е најдобар тенисер на сите времиња

Дерби | 3 дена


Ѓоковиќ: Се надевам дека ќе ми дозволат да настапам во Мелбурн

Бриф | 3 дена


Ѓоковиќ: Се надевам дека ќе ми дозволат да настапам во Мелбурн

Република | 3 дена


Ѓоковиќ: Се надевам дека ќе ми дозволат да настапа во Мелбурн

24 Инфо | 3 дена