Vreme.mk - Дознај на Време.

Федерер со Надал за крај на кариерата

Топ Спорт | 6 дена


Федерер со Надал за крај на кариерата

Макфакс | 6 дена


Федерер на прошталниот меч ќе игра само во двојки

Канал 5 | 7 дена


Видео: Ѓоковиќ пристигна во Лондон на турнирот на Федерер

Канал 5 | 7 дена


Последниот меч во кариерата Федерер ќе го одигра во двојка со Надал

Канал 5 | 6 дена


Федерер потврди настап со Надал на збогување со тенисот

Опсервер | 6 дена


Федерер потврди настап со Надал на збогување со тенисот

Курир | 6 дена


Федерер ќе го игра последниот меч заедно со Надал

Слободен Печат | 6 дена


Федерер на Лејвер купот само во парови

Опсервер | 8 дена


Федерер во двојка со Надал ќе го одигра последниот меч во кариерата

Нетпрес | 6 дена


Федерер на Лејвер купот само во парови

Курир | 8 дена


Официјално - Федерер со Надал за крај на кариерата

Кајгана | 6 дена


ПОТВРДЕНО: Рафа и Роџер ќе играат во двојки во последниот меч на Федерер

Екипа | 6 дена


Големата четворка тренираше заедно па Србинот се пофали: Овој момент ќе го помнам целиот живот (ФОТО)

Екипа | 6 дена


Федерер: „Дубл“ со Надал за остварување на сонот за последниот меч во кариерата

Екипа | 7 дена


Федерер потврди настап со Надал на збогување со тенисот

Макпрес | 6 дена


Федерер на Лејвер купот само во парови

Макпрес | 8 дена


Федерер со Надал за крај на кариерата

Инфо | 6 дена


Ѓоковиќ: Ми беше чест да го делам теренот со тениски легенди

Спорт Клуб | 6 дена


Мари со урнебесна објава: Големата тројка и еден…… (Фото)

Дерби | 6 дена


Ѓоковиќ со историска слика од Лондон: Ова се случува еднаш во животот (Фото)

Дерби | 6 дена


Федерер избра, последниот меч во кариерата ќе го одигра во дубл со Надал

Спорт Клуб | 6 дена


Потврден е терминот, утревечер Федерер ќе го одигра последниот меч!

Спорт 1 | 6 дена


Федерер: Пензионирање со игра во двојки со Надал е - остварување на сонот!

Спорт 1 | 7 дена


Федерер потврди настап со Надал на збогување со тенисот

Независен | 6 дена


Федерер на Лејвер купот само во парови

Независен | 7 дена


Ќе му се исполни желбата на Швајцарецот: „Последниот танц“ на Федерер ќе биде со Надал (ФОТО)

Дерби | 6 дена


Федерер замисли совршен крај на кариерата: Ќе биде сон да играм заедно со него!

Дерби | 8 дена


Ѓоковиќ со историска слика од Лондон: Ова се случува еднаш во животот (Фото)

24 Инфо | 6 дена


Федерер утревечер ќе се прости од големата тениска сцена

24 Инфо | 6 дена


Федерер потврди дека во пар со Надал ќе го одигра последниот меч

24 Инфо | 6 дена


Ѓоковиќ воодушевен: Овој момент ќе го паметам засекогаш

Спортски | 6 дена


Федерер има една голема желба: Дабл со Рафа за крај!

Спортски | 7 дена


Урнебесен коментар на Мареј: Големата тројка и еден кловн

Спортски | 6 дена


Потврден терминот за последниот меч во кариерата на Федерер

Спортски | 6 дена