Vreme.mk - Дознај на Време.

24- годишна Турчинка, мајка на 22 деца сакала да има 105, но сопругот завршил во затвор (ФОТО)

Канал 5 | 13 дена


Таа има 30 години, тој двојно повеќе и се под критики зашто очекуваат дете: Ќе нема татко

Канал 5 | 12 дена


Били Ајлиш за своите планови: Попрво ќе умрам, отколку да немам деца

Канал 5 | 12 дена


ВИДЕО | Тишина додека мјаукам: Мачка покажа кој е главен во „друштвото“

Слободен Печат | 12 дена


ФОТО: И кога помисливме дека сме виделе се од неа, Карлеуша не демантира, пејачката во досега најпровокативното издание

Курир | 13 дена


ФОТО | На летно уживање: Антонела, сопругата на Меси воодушевува со атлетското тело

Слободен Печат | 12 дена


Пејачката има 47 години, а изгледа одлично: Ана плени со својот изглед – погледнете ја во костим за капење (ФОТО)

Курир | 13 дена


Мустафа на меден месец на истото место каде во моментов е Емина – келнерите во еден ресторан останале фрапирани од тоа што се случило таму

Курир | 11 дена


Ѕирнете во луксузната шпанска вила во која Меси летува за 300.000 евра

Кајгана | 12 дена


Стилски поздрав од улиците на Милано

fashionel | 12 дена


Како цртана: Убавица од Куманово го освојува модниот свет - во брак е со познат косовски рапер (фото)

Црнобело | 12 дена


Бич барот со најинстаграмџиско катче на првиот крак во Грција

Црнобело | 12 дена


4 плажи на Балканскиот Полуостров кои вреди да се посетат

Црнобело | 11 дена


Ромео Бекам позира со штикли и лакирани нокти, балканската публика критикува: „Татко ти Дејвид е алфа маж, а ти застануваш на штикли“

Црнобело | 11 дена


До 11 години спиела со родителите во кревет – ѝ било страв дека ќе ја остават: Факти за Били Ајлиш

Црнобело | 12 дена


Братот на Јана Серaфимова е наш успешен фудбалер - за кој клуб игра Никола Серафимов? (фото)

Црнобело | 11 дена


Емина Јаховиќ се огласи за првпат по венчавката на бившиот Мустафа Сандал со 19 години помладата девојка

Црнобело | 12 дена


Бич барот со најинстаграмџиско катче на првиот крак во Грција

Црнобело | 12 дена


По смртта на Аркан тој беше првиот маж во животот на Цеца: Еве каде е денес и како изгледа (фото)

Вистина | 11 дена


Ова е синот матурант на водителот Војо Медељковиќ кој ги изнанади сите на прославата (фото)

Вистина | 11 дена


Мама реши да и ја открие на јавноста малата принцеза: Водителката Александра покажа колку порасна нејзината наследничка Сара (фото)

Вистина | 12 дена


Летни вибрации: Езготичен и секси танц од Марјана Станојковска во бело бикини (видео)

Вистина | 12 дена


На почетокот од кариерата ѝ кажувале дека е грда: Популарната актерка го прослави 73-от роденден, а оваа непријатност од младоста секогаш ќе ја памети

Точка | 12 дена


Стил на денот: Најпопуларни модели на фармерки за ова лето- погодни за високи температури

Женски магазин | 11 дена


Рајска плажа со тиркизно море во соседството: Вистинско време да ја посетите плажата која е прогласена за најубава во Европа

Женски магазин | 11 дена


Аплауз, војвотко! Кејт во бело од глава до пети - изгледа премоќно со комбинацијата во која многу дами би се омажиле

Женски магазин | 11 дена


(ФОТО) Ќерката на српски претприемач се пофалила со луксузот, се вози во авион и ужива во луксузни вили

Екран | 11 дена


(ВИДЕО+ФОТО) Таа има 30, тој 60. Чекаат бебе, а коментарите на луѓето се сурови: „Детето нема да има татко“

Екран | 11 дена


(ФОТО) НАЈПОЗНАТАТА БАЛКАНСКА ГЛУМИЦА ВО ХОЛИВУД СЕ ПОРОДИЛА ВО ТАЈНОСТ: Никој не знаел дека е бремена, веста ја открила на НЕОБИЧЕН начин!

Екран | 12 дена


(ФОТО) Девојка која пораснала во сиромаштија на 19. години станала МИЛИОНЕР: „Ги изненадив родителите со куќа од соништата“

Екран | 12 дена


ПОЗНАТАТА МИС РОДИЛА ДЕТЕ ПО 14 СПОНТАНИ АБОРТУСИ! И кажале дека поради ОВА никогаш нема да може да забремени, а потоа се случило ЧУДО!

Екран | 12 дена


(ВИДЕО+ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО – НА ПОЧЕТОКОТ НА КАРИЕРАТА ѝ рекле ДЕКА Е ГРДА! Познатата убавица го слави својот 73 роденден: Оваа НЕПРИЈАТНОСТ од младоста ќе ја памети ЗАСЕКОГАШ!

Екран | 12 дена


Екран | 13 дена