Vreme.mk - Дознај на Време.

„Ако Ѓоковиќ се појави во Мелбурн, тоа значи дека е вакциниран“

Топ Спорт | 7 дена


„Ако Ѓоковиќ се појави во Мелбурн, тоа значи дека е вакциниран“

Макфакс | 6 дена


Ѓоковиќ го нема на промотивниот спот на Австралија Опен

А1он | 7 дена


Ѓоковиќ го нема на промотивниот спот на Австралија Опен

Курир | 7 дена


Тенисерите повеќе не му се плашат на Ѓоковиќ

Слободен Печат | 7 дена


Бекер не може да го замисли Австралија Опен без Новак

Слободен Печат | 7 дена


Ѓоковиќ го нема на промотивниот спот на Австралија Опен

Опсервер | 7 дена


Тајли: Ѓоковиќ не сака да ризикува да не игра во Мелбурн

Слободен Печат | 7 дена


Познато до кога Ѓоковиќ мора да се вакцинира за „Австралија опен“

Слободен Печат | 8 дена


Бекер: Не можам да замислам Ѓоковиќ да го пропушти Австралија опен

Опсервер | 7 дена


Бекер: Не можам да замислам Ѓоковиќ да го пропушти Австралија опен

Курир | 7 дена


Виландер: Веќе не му се плашат на Ѓоковиќ

Кајгана | 7 дена


Тајли: Новак не би сакал да ризикува да не игра на АО

Кајгана | 6 дена


Ѓоковиќ го нема во најавата за АО

Кајгана | 7 дена


Бекер: Не можам да замислам Ѓоковиќ да го пропушти Австралија опен

Макпрес | 7 дена


„Ако Ѓоковиќ се појави во Мелбурн, тоа значи дека е вакциниран“

Инфо | 6 дена


Директорот на Австралијан опен му испрати порака на Ѓоковиќ: Познати се условите за настап во Мелбурн!

Супер спорт | 7 дена


Совет до Ѓоковиќ: Вакцинирај се, оди во Австралија, бидејки Надал ќе ти ја смени историјата

Спорт Клуб | 8 дена


Се појави најновиот доказ дека Новак Ѓоковиќ нема да игра на Австралија Опен

Спорт Клуб | 7 дена


Родик верува дека знае каква ќе биде реакцијата на Надал доколку Ѓоковиќ не е дел од АО

Спорт Клуб | 8 дена


Директорот на Австралија Опен: Ако Ѓоковиќ игра, тоа значи дека е вакциниран

Спорт Клуб | 7 дена


Ѓоковиќ го нема на промотивниот спот на Австралија Опен

Независен | 7 дена


Бекер: Не можам да замислам Ѓоковиќ да го пропушти Австралија опен

Независен | 7 дена


Родик: Ако Ѓоковиќ не игра во Мелбурн, тогаш на Надал…

Дерби | 8 дена


Директорот на Австралија Опен го прозва Ѓоковиќ: Правилата се јасни, одлуката е негова

Дерби | 7 дена


Бекер: Незамисливо е Ѓоковиќ да не игра на АО, ама правилата се јасни

Дерби | 7 дена


Поранешниот тренер на Ѓоковиќ: Незамисливо е Ѓоковиќ да не игра на Австралија Опен

Скопје24 | 7 дена


Новак Ѓоковиќ е изоставен во промотивното видео за Австралија Опен – веројатно нема да настапува

Скопје24 | 7 дена


Бекер: Незамисливо е Ѓоковиќ да не настапи на Австралија опен

Република | 7 дена


БЕКЕР: Не можам да замислам Ѓоковиќ да го пропушти Австралија опен поради вакцината

Денешен | 7 дена


Австралија Опен не го стави Ѓоковиќ на промотивниот спот

24 Инфо | 7 дена


Директорот на Австралија Опен со порака до Ѓоковиќ: Правилата се јасни

Спортски | 6 дена


Бекер: Незамисливо е Австралија Опен без Ѓоковиќ

Спортски | 7 дена