Vreme.mk - Дознај на Време

Норвежанец уапсен откако со лак и стрела убил и ранил неколку лица

Слободен Печат | 3 дена


ФОТО+ВИДЕО: Норвежанец уапсен откако со лак и стрела убил и ранил неколку лица

Слободен Печат | 3 дена


Маж со лак и стрела извршил напад во Норвешка

Нова Македонија | 3 дена


(Видео) Маж со лак и стрела извршил напад во Норвешка, има повеќе загинати и повредени

Весник | 3 дена


(Видео) Маж со лак и стрела извршил напад во Норвешка, има повеќе загинати и повредени

Вечер | 3 дена


Видео: Маж со лак и стрела извршил напад во Норвешка - неколку лица загинаа

Точка | 3 дена


Напаѓач со лак и стрела усмртил неколку луѓе во Норвешка

Телма | 3 дена


НЕКОЛКУМИНА УБИЕНИ ВО НАПАДОТ СО ЛАК И СТРЕЛА ВО НОРВЕШКА, НАПАЃАЧОТ ПРИВЕДЕН

Сакам да кажам | 3 дена


НЕКОЛКУМИНА УБИЕНИ ВО НАПАДОТ СО ЛАК И СТРЕЛА ВО НОРВЕШКА, НАПАЃАЧОТ ПРИВЕДЕН

Сакам да кажам | 3 дена


Видео од нападот со лак и стрела во Норвешка – неофицијално има загинати

Република | 3 дена


Норвешка: Убиени неколку луѓе со лак и стрела, повеќемина ранети

Република | 3 дена


ВИДЕО: Први снимки од нападот со лак и стрела во Норвешка - има мртви и ранети

Прес 24 | 3 дена


ВИДЕО: Маж со лак и стрела извршил напад во Норвешка, има повеќе загинати и повредени

Прес 24 | 3 дена


ХОРОР ВО НОРВЕШКА Со лак и стрела убивал луѓе на улица ВИДЕО

+Инфо | 3 дена


(ВИДЕО) Крвав пир во Норвешка – последно 5 лица убиени со лак и стрела и голем број ранети

НоваТВ | 3 дена


Норвешка: Маж вооружен со лак и стрела уби неколкумина и повеќемина повреди

Независен | 3 дена


Видео од нападот во Норвешка – неофицијално има загинати

Нетпрес | 3 дена


Во Норвешка убиени неколку луѓе со лак и стрела

Макпрес | 3 дена


(Видео) Маж со лак и стрела извршил напад во Норвешка, има повеќе загинати и повредени

Макфакс | 3 дена


Во Норвешка убиени неколку луѓе со лак и стрела

Лидер | 3 дена


Видео: Маж со лак и стрела извршил напад во Норвешка, има повеќе загинати и повредени

Либертас | 3 дена


Ужас во Норвешка: Неколку луѓе се убиени во напад со лак и стрела (ВИДЕО)

Курир | 3 дена


(Видео) Маж со лак и стрела извршил напад во Норвешка, има повеќе загинати и повредени

Инфо | 3 дена


ШОКАНТЕН НАПАД ВО НОРВЕШКА: Со лак и стрела убил неколкумина

Денешен | 3 дена


ЕПИЛОГ ОД ШОКАНТНИОТ НАПАД: Пет лица се убиени во нападот со лак и стрела во Норвешка

Денешен | 3 дена


(Видео) Маж со лак и стрела убил петмина и ранил двајца во Норвешкае

24 Инфо | 3 дена


(Видео) Маж со лак и стрела извршил напад во Норвешка, има загинати и повредени луѓе

24 Инфо | 3 дена