Vreme.mk - Дознај на Време

Севернокорејскиот војник во сино го привлече вниманието на социјалните мрежи

Нова Македонија | 3 дена


Капетан Америка на севернокорејски начин: Му го 'украл' шоуто на Ким Џонг Ун - социјалните мрежи се преплавени поради неговиот аутфит

Точка | 3 дена